Konferencja naukowo-szkoleniowa

10 maja – przedstawicielki z naszego Stowarzyszenia, na zaproszenie Wojewódzkiego Szpitala im Zofii Tarnowskiej z Zamoyskich w Tarnobrzegu, uczestniczyły w warsztatach i konferencji naukowo-szkoleniowej, finansowanej przez Unię Europejską.

W wydarzeniu brały też udział koleżanki amazonki ze Stalowej Woli w osobach: Barbara Baryła, prezes Stalowowolskiego Stowarzyszenia „Amazonka” i koleżanka Maria Bekiesz, z Sandomierza koleżanka Justyna Wesołowska a z naszego Stowarzyszenia brała udział v-ce prezes Michalina Grabska, ja i koleżanka Cecylia Krupa.

Warsztaty z przedstawicielami Lean Management odbyły się na terenie szpitala, konferencja natomiast na Państwowej Uczelni Zawodowej w Tarnobrzegu. Tematyka wydarzenia dotyczyła zagadnień związanych z polepszeniem i dostępnością do leczenia onkologicznego.