GRUDZIEŃ…

Grudzień – „bez względu na to, ile mamy lat, w grudniu wszyscy jesteśmy trochę dziećmi…”

Każdy chyba kocha ten miesiąc, bo przecież są prezenty, choinka … i w naszym Stowarzyszeniu jak co roku, 7 grudnia, odbyło się spotkanie mikołajowo-świąteczne. Przy zastawionym smakołykami, przygotowanymi przez amazonki, stole, były rozmowy, żarty, wspomnienia, podsumowanie całego roku naszej działalności.  Były też drobne prezenty. Zaproszenie na nasze spotkanie przyjęli nasi członkowie wspierający i honorowi, sympatycy naszego Stowarzyszenia i osoby z którymi nasza współpraca trwa od lat. W dużym stopniu dzięki Nim, możemy działać i rozwijać się.

Dziękujemy, że jesteście i byliście z nami w ten dzień: Pani Barbara Kłeczek, Pani Kazimiera Kałamucka, Pani Beata Grzywacz, Pani Magdalena Pelc, Pan Henryk Róg i Pan Zygmunt Bogacz.